MalayEnglish
   Sabtu, Oktober 31, 2020

Pengurusan & Pentadbiran

Carta Organisasi

Print Chart

Direktori

Mohd Asrol Sany b. Awang Puteh
Setiausaha
Gred: N48
asrolsany@lkppk.gov.my
Saifuddin b. Yaakub
Penolong Pegawai Tadbir
Gred: N32
saifuddin@lkppk.gov.my
Siti Kholijah bt. Hashim
Penolong Akauntan
Gred: W29
sitikholijah@lkppk.gov.my
Sepiah bt. Jab
Ketua Pembantu Tadbir
Gred: N22
sepiah@lkppk.gov.my
Mohd Fadzli b. Abdul Manaf
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat
Gred: F29
fadzli@lkppk.gov.my
Ismawati bt. Ishak
Penolong Pegawai Tadbir
Gred: N29
ismawati@lkppk.gov.my
Mohd Rosdi b. Abd. Halim
Penolong Pegawai Tadbir
Gred: N29
rosdi@lkppk.gov.my
Mohamad Akhir b. Chik
Penolong Pegawai Pertanian
Gred: G29
mdakhir@lkppk.gov.my
Sahrunizam b. Saad
Penolong Pegawai Pertanian
Gred: G29
zam@lkppk.gov.my
Zakiah bt. Ali
Pembantu Tadbir
Gred: N22
zakiah@lkppk.gov.my
Rohana bt. Ab. Hamid
Pembantu Tadbir
Gred: N22
rohana@lkppk.gov.my
Rafidah bt. Said
Setiausaha Pejabat
Gred: N30
rafidah@lkppk.gov.my
Norhaliza bt. Saad
Pembantu Tadbir
Gred: N22
norhaliza@lkppk.gov.my
Mohamad Zulkarnain b. Shuib
Pembantu Tadbir
Gred: N19
zulkarnain@lkppk.gov.my
Shahrulnizam b. Shuib
Pembantu Tadbir
Gred: N22
sham@lkppk.gov.my
Mad Suhaimi b. Che Lah
Pembantu Tadbir
Gred: N19
suhaimi@lkppk.gov.my
Norjihan bt. Ahmad Rahimi
Pembantu Tadbir
Gred: N19
jihan@lkppk.gov.my
Zulkifli b. Ahmad
Pembantu Operasi
Gred: N11
zulkifli@lkppk.gov.my
Mohd Nazri b. Abd. Wahab
Pembantu Operasi
Gred: N11
nazri@lkppk.gov.my
Nadia Shakila bt. Adam
Penolong Pegawai Undang-Undang
Gred: L29
nadia@lkppk.gov.my
Mohd Yazrul Azlan b. Mohd Yatim
Pembantu Awam
Gred: H11
azlan@lkppk.gov.my
Mohd Aliff Irawan b. Saipul
Pemandu Kenderaan
Gred: H11
aliff@lkppk.gov.my
Keria b. Saad
Pembantu Tadbir Ladang
Gred: N19
Yusmizal b. Yahaya
Pembantu Tadbir Ladang
Gred: N19